Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Edi Rama fotografohet duke blerë domate në supermarket

spot_img

Lajme të ngjashëm

I “zhveshur” nga kostumi i kryeministrit, Edi Rama këtë të dielë është fotografuar duke bërë pazar në një supermarket në Tiranë.

Në foto Rama shihet i veshur me një bluzë të bardhe teksa po ble domate në stendën e fruta perimeve.

Pas një jave të ngarkuar, kryeministri këtë të dielë ka marrë “timonin” e kryefamiljarit dhe i është përkushtuar familjes.

Më shumë
spot_img
spot_img