Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Edi Rama e nis mëngjesin me pamje nga bregdeti: Mirëmëngjes nga Velipoja e dashur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga plazhi i Velipojës.

Kryeministri ka postuar një foto nga plazhi i Velipojës, teksa shihen shezlonget e rreshtuara dhe deti i qetë. “MIRËMËNGJES 😊 nga Velipoja e dashur😍”, shkruan Rama krahas fotove.

Por duket se kyeministi është bërë “pishman” për postimin pasi pas 20 minutash ka vendosur që ta fshijë atë.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Velipojë, ku kanë mbetur të vrarë katër persona, ndërsa dy të tjerë janë plagosur.

Ngjarja dyshohet se ndodhi për hapsirat e shezlongeve mes dy pronareve të hoteleve.

Screenshot 11 23

Më shumë

spot_img
spot_img