Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Edi Rama e nis ditën herët për Kongresin e PS, pas tij shfaqet Fatos Nano: Po ju zgjoj si gogol në këtë ditë pushimi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Socialistët do të mblidhen sot në Tiranë në ditën e Kongresit të PS-së. Pritet të ketë ndryshime të rëndësishme në strukturat e Partisë, organizimin dhe në atë që mund të quhet “kushtetuta” e Partisë Socialiste. Një draft-Statut i ri është përgatitur dhe do të votohet sot.

Kryeministri Edi Rama e ka nisur herët këtë ditë. Ai ka ndarë një foto në rrjetin social Facebook, ndoshta nga selia e PS dhe pas tij qëndron foto e ish-kryetarit dhe ish-kryeministrit Fatos Nano. Ndoshta, Nano do të marrë pjesë në punimet e sotme të Kongresit?!!! Mbetet për t’u parë…

albsig

“Mirëmëngjes, dhe me ndjesën që po ju zgjoj si gogol në këtë ditë pushimi, teksa PS e ka ditë kongresi, uroj për të gjithë ju një fundjavë të qetë”, shkruan kryeministri dhe ndan foton e mëposhtme. Këtë herë në Kongres pritet të marrin pjesë dhe grupe të ndryshme interesi, jashtë politikës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img