Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Edi Rama batuta me drejtorin e Fondacionit amerikan: Mirëseerdhe në klubin e të korruptuarëve dhe kriminelëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë firmosjes së marrëveshjes me Fonandcionin Shqiptaro-Amerikan për ndërtimin e 100 laboratorëve “SMART” në 100 shkolla të vendit , kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer as batutuat me drejtorin e Fondacionit të AADF ,Michael Granoff.

Me nota humori dhe ironi, kryeministri i uroi mirëseardhje drejtorit në klubin e të korruptuarëve dhe kriminelëve.

albsig

spring

“Michael i cili është edhe shqiptar, përveç të tjerash ti bëja një urim publik sepse më në fund u pagëzua si i korruptuar. Kishe shumë kohë në fakt që e prisja që ta merrte ky këtë pagëzim të lahej në këtë ujin e baltës dhe të pagëzohej që kshu Michael mirëserdhe në klubin e të korrupturëve dhe kriminelëve dhe jam i sigurt që do të ndihesh akoma edhe më mirë”, tha Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img