Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Edi Paloka publikon mesazhin e demokratit: Këtej nga Durrësi po zëvendësojnë delegatët, në vendin tim futën berberin e lagjes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Edi Paloka ka publikuar mesazhin që i ka ardhur nga një delegat i Partisë Demokratike, ku sipas tij, në Durrës po zëvendësohen delegatët, madje personin që shkruante mesazhin e kishin zëvendësuar me berberin e lagjes.

Sipas Palokës, kjo po bëhet për të mbushur sallën në Kuvendin e 18 Dhjetorit, pasi po bëhen delegatë jo vetëm ata që janë me Bahsën, por edhe ata që janë me Ramën.

“Kush tha qe i kane mbyllur dyert e selive…?! Dyert jane te hapura, po me sa duket jo per te zgjedhurit e demokrateve.

Sapo me erdhi nje mesazh prej nje drejtuesi grupseksioni nga zona ime ne Durres, firmetar dhe delegat ne Kuvendin e 11 dhjetorit.

Ne fakt informacionet e tjera jane edhe me zi se kaq…se po bejne “delegate” per te mbushur sallen jo vetem ata qe jane me Bashen , pa asnje funksion ne PD, po dhe ata qe jane me Ramen…”, shkruan Paloka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img