Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Edi Paloka pa fjalë pas “non-gratas” së Berishës, nxjerr foton e ish-kryeministrit me Bushin, Ramës i kujton takimin me Vuçiç

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i ardhshëm i Kuvendit të Shqipërisë. I dalë nga zgjedhjet e 25 prillit në qarkun e Durrësit ka reaguar pas vendimit të DASH, për të shpallur “non-grata” ish-kryeministrin Sali Berisha.

Paloka ka zgjedhur të heshtë në fjalë, por të reagojë me simbole.

Ai poston foton e Berishës me ish-presidentin e SHBA, Xhorxh Bush dhe nga ana tjetër i kujton Ramës takimin dhe “miqësinë” e tij me presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç.

Të dy rastet janë “të shkuara të harruara”, dhe asgjë nuk e kthen pas vendimin e DASH.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img