Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Paloka i zhgënjyer: Më surprizoi urimi i Agron Dukës për fitoren e PS! E kam mik, por…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka thënë disi i zhgënjyer se është surprizuar nga urimi që bëri pak ditë më parë kreu i PAA-së, Agron Duka për fitoren e PS dhe Edi Ramës në zgjedhje.

Paloka tha në Abcnews se Dukën e ka mik dhe si pakuptueshëm, “nuk e di se në çfarë kushtesh i ka bërë ato deklarata”.

Siç tha vetë Paloka në intervistë, kreu i PAA paska qenë ndër të paktët që kanë kërkuar të bëhej denoncim lidhur me këto zgjedhje të manipuluara.  

“Agron Dukën e kam mik dhe nuk e di se në çfarë kushtesh i ka bërë, nuk kuptova dhe më surprizoi urimi për PS-në pasi ka qenë ai ndër të vetmit kandidat që ka këmbëngulur për denoncimin”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img