Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Edi Paloka i bindur për përmbysjen: Bastionet e PD nuk janë numëruar, tani Ramës po i del boja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, në një deklaratë për mediat është shprehur i bindur se PD do ta përmbysë rezultatin.

Ai u shpreh se bastionet e PD ende nuk janë numëruar, ndaj pritet që PD të marrë më shumë vota se PArtia Socialiste.

“Janë qendrat e PS-së që kanë kthyer. Bastionet e tjera siç është Rashbulli ende pritet të tregojë. Në 2017 nuk pati zgjedhje fare, presim ndryshim të thellë.

Tani po i del boja, ishte strategji e Ramës për të nxjerrë qendrat e votimit që janë bastionet e PS. Bastionet e PD s’janë numëruar. Prisni, ajo që kemi thënë, do të dalë.

Qytetarët shqiptarë kanë votuar për ndryshimin, ndryshimi do të vijë. Në 2017 nuk pati asgjë në Maminas, ne presim ndryshim të thellë në Durrës dhe në të gjithë Shqipërinë.”- tha Paloka.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img