Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Edi Pesha ndërroi jetë nga Covid, emërohet drejtori i ri i DRSHTRR në Gjirokastër (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Maksim Hoxha është emëruar ditën e sotme në krye të Drejtorisë Rajonale të Shërbimeve të Transportit Rrugor Gjirokastër.

Hoxha është Drejtori i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Gjirokastër, si dhe është anëtar i Këshillit Bashkiak.

Kujtojmë se DRSHTRR Gjirokastër ishte pa drejtues prej disa muajsh, që kur ndërroi jetë Edi Pesha për shkak të Covid-19.

Më shumë

spot_img
spot_img