Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Edi dhe Linda Rama takohen në Nju Jork me Presidentin Biden dhe Zonjën e Parë të Amerikës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda, janë takuar në Shtete e Bashkuara të Amerikës me presidentin Joe Biden dhe Zonjën e Parë, Jill Biden. Kreu i qeverisë shqiptare merr pjesë në sesionin e 77 të Asamblesë së Përgjithshme të OKB.

Më shumë
spot_img


spot_img