Edi dhe Linda Rama shijojnë pushimet në Majemi, ndjekin ndeshjen e basketbollit të NBA (Foto-Video)

Publikuar tek: politike, më 20:07 05-01-2016

Kryeministri Rama mori pushimet dy ditë më parë duke u nisur drejt Majemit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, një udhëtim turistik që u kritikua jo pak, por që në reagimin zyrtar u tha se qëllimi i vizitës ishte një gëzim familjar.

Megjithatë mesa duket, Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda, kanë gjetur kohën për të ndjekur nga afër edhe një ndeshje të NBA midis Indiana Pacers dhe Miami Heat. Çifti është vënë re i ulur në rreshtin e parë të stadiumit.

ss.jpg

i.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098750591278076
array(1) { ["section"]=> string(102) "edi-dhe-linda-rama-shijojne-pushimet-ne-majemi-ndjekin-ndeshjen-e-basketbollit-te-nba-foto-video-29224" }