Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Edhe Vjosa Osmani e kalon fundjavën në Shqipëri, Presidentja e Kosovës viziton “Mrizin e Zanave”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ashtu si edhe mijëra qytetarë të Kosovës, ka zgjedhur Shqiëprinë për të kaluar fundjavën.

Gjatë vizitës në Shqipëri ajo ka vizituar edhe “Mrizin e Zanave”, ku ka drekuar para se të niset sërish në Kosovë.

“Miqtë si Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani na zbukurojnë ditën dhe na shtojnë pasionin ndaj punës që kemi fatin të bëjmë”, shkruan Mrizi i Zanave krah fotos së Presidentes së Kosovës.


spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img