Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Edhe “supermbesa” e kënaqur me shkarkimin e drejtoreshës, kujtonë skenat në Bllok

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3d3882da20ba38ec7e6866710dde8cc6

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha, është ndër personat që janë lumturuar me shkarkimin e drejtoreshës së gjimnazit “Ismail Qemali” në kryeqytet.

Në fakt, të shumtë kanë qenë mësues dhe nxënës që kanë përshëndetur këtë veprim të Ministrisë së Arsimit, pavarësisht se ka qenë po ministrja Lindita Nikolla ajo që e emëroi Alma Lazen në këtë post.

Megjithatë, Dasara ka postuar në facebook lajmin e shkarkimit të drejtoreshës, ndërsa kujton së bashku me një shoqen e saj, skenat e Lazes në ambientet e shkollës apo jashtë saj.

“Ej të kujtohet atëhere kur ulëriste në telefon të Rossmann në bllok?”, – pyet supërmbesa miken e saj, ndërsa më vonë nisin “thashethemet” mes tyre.

Lexo edhe: Shkarkohet drejtoresha e “Ismail Qemalit”, nuk pranon t’i japë çelsat pasueses

Më shumë

spot_img
spot_img