Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
39 %
1.5kmh
75 %
Pre
14 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
Mar
14 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

Edhe Ronaldos me Neymar nuk i ka shpëtuar, kjo është modelja shqiptare që po “tërbon” rrjetin (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Jori Delli është modelja shqiptare e cila ka bërë që sytë e të gjithë italianëve të kthehen nga ajo. Mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here ndan dhe imazhe tepqe provokuese të cilat numërojnë mijëra pëlqime.

Bukurosha shqiptare ka lindur në Parma pasi prindërit e saj u detyruan të emigronin drejt Italisë. Jo vetëm e bukur por edhe e zgjuar pasi Delli është diplomuar për inxhinieri. 

Gjithashtu ajo më herët ka treguar se ka takuar dhe futbollistë të famshëm si Ronaldon dhe Neymar dhe së bashku ata kanë realizuar një set fotografik.

Dhe një detaj tjetër i rëndësishëm për jetën e bukuroshes të cilën gjithë meshkujt duhet ta dinë, ajo është single.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img