Edhe pse në moshë…ish-presidenti Moisiu nevojë për sugjerimet e ish-këshilltarit Krasniqi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:25 21-09-2016 Edhe pse në moshë…ish-presidenti Moisiu nevojë për sugjerimet e ish-këshilltarit Krasniqi (FOTO)

Një kafe, përballë njëri-tjetrit nuk është asnjëherë e tepërt për ish-presidentin e Republikës Alfred Moisiun me ish-bashkëpunëtorin e ngushtë, këshilltarin Afrim Krasniqi.

Dikur bashkëpunëtorë, sot miq të besuar të njëri-tjetrit Moisiu dëgjon analizën e të gjitha zhvillimeve nga ish-këshilltari Krasniqi, një analist aktiv i politikës në vend.

Të dy janë gjendur nën fokusin e një celulari dhe sigurisht që nuk e kanë shmangur një fotografi, si miq të vjetër…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010723114013672
array(1) { ["section"]=> string(100) "edhe-pse-ne-moshe-ish-presidenti-moisiu-nevoje-per-sugjerimet-e-ish-keshilltarit-krasniqi-foto-53629" }