Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Edhe pse kryebashkiak i ri, Pjerin Ndreu gjen kohën për familjen: Duke ushqyer… (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

425f4aded4ea863c148bff728ab343d6

Pjerin Ndreu është kryebashkiaku më i ri i Lezhës prej 30 Qershorit.

Ai fitoi bindshëm me plot 12 906 vota kundrejt kandidatëve të tjerë Eduart Ndocaj dhe Salvador Kaçaj.

Mirëpo krahas angazhimeve me politike duket se Ndreu ka gjetur kohën edhe për familjen.

Pak orë më parë, kryebashkiaku ka publikuar një foto në ‘Facebook’ një foto ku shfaqet me mbesën e tij të vogël, Arian. Ata janë duke konsumuar vaktin e drekës dhe duket se po argëtohen së bashku.

‘Duke ushqy mbesen Arian…nje mrekulli’, shkruan Ndreu.

66209539_879743309027853_8872748168282898432_n (1).jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img