Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Edhe pse dorëzoi firmat, Berisha nuk e ndalon “Foltoren, ja ku do të jetë nesër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryeministri Sali Berisha vijon të zhvillojë Foltoren”, ku nesër do të jetë në Sarandë.

Berisha me një postim u bën thirrje demokratëve të Sarandës që të marrin pjesë në këtë takim, që do të mbahet në orën  17:00 në Hotel Mediterrane.

“Neser diten e Premte me daten 12 nentor ne ora 17:00 ne qytetin e Sarandes ne Hotel Mediterrane do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Sarande te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme!” shkruan Berisha në postimin e tij.

Kujtojmë që Berisha dje dorëzoi 4,200 firmat e mbledhura për thirrjen e Këshillit Kombëtar. Edhe pse i dorëzoi firmat, Berisha s’e ndal Foltoren.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img