Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Edhe pas kritikave masive, Rama nuk heq dorë, thjesht ndryshon ngjyrën e tutave (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

071808fd7c7ed1d4a56eb444b9dacd8d

Ndonëse ditën e djeshme u kritikua së tepërmi për veshjen në mbledhjen e Kryesisë së PS, kryeministri Edi Rama është komplet i pashqetësuar.

 

Ai sot është shfaqur sërish me tuta në njësinë numër 2 të Tiranës në një takim me kryebashkiakun Veliaj dhe banorët e zonës.

Rama thjesht ka ndryshuar ngjyrën e tutave, nga gri që i kishte dje, në të zeza…

Screenshot_5.jpgScreenshot_4.jpgScreenshot_3.jpg

Më shumë

spot_img