Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Edhe pak javë do të bëhet nënë, Arbana nuk e ndal punën nis projektin e ri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4898c446327fe32aa91e957e48e895d5

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

Ata janë shumë të përfolur në mediat rozë për shkak se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Moderatorja është në muajt e funditi të pritjes së ëmbël dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Edhe pse në pak javë do të bëhet nënë,  ajo nuk i ka lënë pas dore punën.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke punuar për një projekt të ri.

“Projekt i ri në krijim e sipër”, ka shkruan Arbana në foton e fundit në Instastory.

Capture-8.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img