Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

“Edhe pak ditë na ndajnë të përqafoj”, nga arratia Stresin e “djeg” malli për të ëmën: Zoti i bekoftë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Stresi është një ndër emrat më të lakuar në botën e shoëbizit shqiptar dhe jo vetëm. Projektet e artistit dhe bëmat e tij skanë të sosur prandaj dhe shpesh herë e shohim në faqet e para të mediave rozë.

Ai është mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale ku nuk nguron të ndajë as biseda private me familjarët e tij, më tepër me të ëmën.

Së fundmi ai ka postuar një bisedë me nënën e tij ku ka qenë kjo e fundit e cila i ka dërguar artistit një fotografi nga fëmijëria e tij, e cila nga fjalët e thëna dëshironte që Stresi të ishte ende i vogli i saj.

“Të ishe dhe njëherë kaq. Sa i mirë. E kujtojë krejt atë kohë”, kanë qenë fjalët e nënës derisa Stresi ia ka kthyer se është akoma i vogli i saj derisa më tej i ka thënë se edhe pak ditë e do ta përqafoj.

Ndërkohë kur e ka shpërndarë bisedën me nënën në InstaStory në mbishkrim kishte shkruar: “Zoti i bekoftë nanat tona”.

str 1 1

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img