Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
2.1kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Edhe një përpjekje e dytë për të shembur stadiumin, ndiqni pamjet e shpërthimit ‘live’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Miliona njerëz ishin duke ndjekur pamjet drejtpërdrejt për shembjen me shpërthim të kontrolluar të stadiumit në Detroid.

Disa shtullunga tymi u shfaqën mbi stadium dhe …kaq. Shpërthimi dështoi. Tani ekspertët janë duke bërë një përpjekje të dytë.

Stadiumi Silverdome në qytetin Pontiac në Miçigan është 82 mijë vendësh, dikur stadiumi më i madh i NFL-së dhe ka qenë shtëpi e Lions dhe Piostons deri në 2001. /Newsbomb.al

Më shumë
spot_img
spot_img