Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Edhe Nicole Scherzinger foto me “shqiponjën”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger i është bashkuar listës së personazheve të famshme që formojnë me duar shqiponjën, për ta publikuar më pas në rrjetet sociale. Sigurisht, që në rastin e Nicole nuk kemi të bëjmë me një afeksion të këngëtares kundrejt këtij simboli, por mesa duket ka qenë kërkesa e aktorit shqiptar Blerim Destani, ajo që ka shtyrë Nicole të pozojë me shqiponjën.

Sipas asaj që transmeton Prive, Destani dhe Scherzinger janë duke kaluar së bashku disa ditë pushime në një prej ishujeve të Greqisë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img