Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

“Edhe Nano u largua, por partia mbeti e fortë”,  Alket Hyseni: Kush hipën në trenin e PS, e ka të sigurt destinacionin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f14172e18553d90648a448d7b50607d4

Deputeti i Partisë Socialiste Alket Hyseni foli për fushatën elektorale, ku tha ka nisur prej kohësh bashkëpunimi me simpatizantët e PS.

Hyseni tha se Partia Socialiste është më e fortë se kurrë, pasi edhe pas largimit të liderit historikFatos Nano,  PS sërish vazhdoi të ishte e fortë .

“Ne kemi vazhduar me fushatën prej kohësh me simpatizantë tanë. Unë kam pasur dy zyra dhe takoja njerëzit për të dëgjuar hallet e për të zgjidhur gjëra. Por ndonjëherë ndihesh i pafuqishëm për të zgjidhur hallet e problemet e tyre.

 Në PS ka ikur dhe Fatos Nano dhe prap është parti e fortë. Por secili nga ne ka detyrën që sot të jetë me PS, të hipësh në trenin e PS është i garantuar destinacioni, të vijnë ata dhe të hipin, duke dhënë votën”, tha Alket Hyseni.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img