Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Edhe ky e fitoi mandatin e tretë”, Braçe tallet me Bashën: Humb dy herë me PS, fiton një herë në PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.kryeministri Erion Braçe reagon pas rizgjedhjes së Lulzim Bashës në krye të PD-së.

Braçe e ironizon Bashën duke thënë se fitoi “mandatin e tretë”.

Postimi i Braçes:

Edhe ky fitoi MANDATIN E TRETË!

Mirë e tha ai tani;

ÇDO KATËR VITE,

HUMB DY HERË ME PS DHE

FITON NJE HERË NË PD!

Fiks aritmetika e këtij!

Më shumë

spot_img
spot_img