Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Edhe deputet, edhe artist! Ervin Bushati ia merr këngës: Jepma mollën, jepma votën (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa zgjedhjet e 25 Prillit po afrojnë kandidatët e partive politike po mundohen të bëjnë për vete votuesit me mënyra të ndryshme.

Kandidati i PS-së për deputet në qarkun e Tiranës, Ervin Bushati, i cili pjesë të kësaj fushate ka bërë dhe këngëtarin e njohur me të njëjtin emër dhe mbiemër si ai, Ervin Bushatin.

Në një video të publikuar nga Bushati shihet këngëtari teksa po këndon në një studio këngën e tij më të njohur “Jepma mollën”, aty  ku dhe kanë shkëmbyer dhe disa batuta me njëri tjetrin.

 “Jepma Votën”- shkruan Bushati.

\
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img