Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Edhe Beatrix Ramosaj proteston

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Çmimi i naftës nuk ka shqetësuar vetëm politikanët dhe përdoruesit e automjeteve por edhe personazhet e Show Biz-it.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, është ndalur në rrugë për të protestuar me miqtë e saj.

Mesa duket, kjo nuk është vetëm një ditë për të protestuar por edhe një ditë për të bërë foto argëtuese.

E meqë jemi te argëtimi… Dukesh yll me këto flokët e kuqe, Beatrix!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img