Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Edhe Altin Goxhaj ka pas mbledh më shumë”, gazetari publikon foton nga taraca e Kryeministrisë dhe ironizon protestën e Berishës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo është pjesëmarrja në protestën e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha, kundër vizitës së Aleksandër Vuçiç në Tiranë.

Gazetari Mero Baze ka publikuar një fotografi të shkrepur nga lart, ku dallohet pjesëmarrja e ulët. Ai ironizon se sot në protestën e Berishës nuk janë as sa gjysma e atyre që ishin në stadiumin “Air Albania”.

“Brenda një jave nuk mbledh dot as një të katërtën e pjesmarrësve të Foltores në stadium. Altin Goxhaj ka pas mbledh më shumë kundër “Sorosit”.

Fundi i një mashtruesi që hallet e veta i shet si halle të kombit”, shkruan gazetari Baze.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img