Hapësire reklamuese

Aktualitet

Edhe 4 ditë... Të gjithë në Korçë! Video-mesazhi i veçantë i Alban Skënderajt

Shkruar nga Newsbomb

Kanë mbetur edhe katër ditë nga eventi më i madh festiv në Shqipëri... Festa e Birrës.

Mijëra njerëz nga Shqipëria dhe nga anë e kënd bota do  vizitojnë Korçën për festën e birrës në 5 netët e organizimit të saj, më 8-12 gusht.

Festës do i bashkohen edhe personazhe të njohur të jetës publike. Një prej tyre është edhe këngëtari Alban Skënderaj i cili jep edhe një video-mesazh ftues.

Të gjithë “check in” në Korçë!

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese