Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

“Edhe 100” kryeministri Rama uron Gramoz Ruçin për ditëlindje

Lajme të ngjashëm

Ish-kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi feston sot 70 vjetorin e lindjes. Mesazhe të shumta për të kanë shpërndarë deputetët socialistë me të cilët ai ka bashkëpunuar në gjatë viteve në politikën aktive.

Këtë pasdite edhe kryeministri Rama ka shpërndarë një mesazh për Ruçin.

“Edhe 100”, shkruan ai dhe publikon një foto të ish-kryetarit të Kuvendit dhe një prej njerëzve më me ndikim në Partinë Socialiste. Foto e realizuar në ceremoninë e Gramoz Ruçit për tërheqjen nga politika aktive, pas zgjedhjeve të 25 prillit.


Më shumë