Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Ed Sheeran merr vendimin drastik, këngëtari “dëshpëron” fansat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari me famë botërore Ed Sheeran ka thënë se do të heqë dorë nga turnetë e mëdha pas vitit 2022 në mënyrë që të kalojë më shumë kohë me gruan e tij Cherry dhe vajzën e vogël Lyra.

Ylli i muzikës Pop tha në një intervistë për “Radio One”ai tha se do të ndalonte koncertet e mëdha në stadium pas turneut të tij të ardhshëm. Ky lajm sigurisht do të dëshpërojë fansat, kur ata të mësojnë se Ed Sheran do të tërhiqet nga turnetë për të kaluar më shumë kohë me familjen e tij. 

“Do ta urreja të kalonin 20 vjet dhe të kisha një marrëdhënie me fëmijët e mi që do të vuanin sepse unë zgjedh punën në vend të tyre. Unë mendoj se ka të bëjë me gjetjen e ekuilibrit dhe sinqerisht mendoj se turneu i radhës që do të vazhdoj, në fund të tij, nuk mund ta shoh veten duke bërë sërish një tjetër”, tha këngëtari.

Më shumë


spot_img
spot_img