Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Ecin si të ‘çmendur’ nëpër Tiranë, shoferi përplas me makinë dhe hedh përtokë një grua në semafor (PAMJE TË RËNDA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

c518c885b15d935cde46036d389474e9

Një tjetër rast i rëndë aksidenti është shënuar në Tiranë, raporton newsbomb.al.

Konkretisht, para pak minutash te “Rruga e Durrësit” në Tiranë, një makinë ka përplasur në semafor një grua, rreth 50 vjeçe.

Siç mund ta shikoni në këto pamje, gruaja ka përfunduar e shtrirë në tokë, pa ndjenja. Menjëherë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe autoambulanca.

Kjo është e disata herë brenda pak ditësh që shoferët me shpejtësi tej normave në rrugët qytetase përplasin te vijat e bardha kalimtarët.

aksiii.jpg

82946670_2953581194672978_5943274009314459648_n.jpg

82687161_600847807142801_4111376311887331328_n.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img