Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

U filmua duke u argëtuar me Rozën pas ndarjes nga bashkëshortja, Stine ka një sqarim për marrëdhënien e tyre  

Lajme të ngjashëm

Disa muaj më parë këngëtari i njohur Stine u divorcua nga partnerja e tij me të cilën ka dhe një vajzë.

Pak ditë më parë Stine u filmua pranë ish të dashurës së tij Roza Lati.

Ishte vetë Roza Lati e cila publikoi një video ku shihet duke u argëtuar së bashku me këngëtarin e njohur.

Por së fundmi Stine ka sqaruar njëherë e mirë marrëdhënien e tij me Roza Latin.

‘Portalet atë punë kanë dhe mirë bëjnë se nga njëra shërbejnë dhe si mbështetje. Midis meje dhe Rozës nuk do ketë kurrë asgjë më tepër sesa një miqësi të mirë dhe të pastër. A besoj unë në të tilla miqësi? Në fakt dikur nuk besoja në gjëra të tilla, ama është fakt që ne ruajmë një miqësi korrekte pa tundime dhe pa hipokrizi që nga edicioni i fundit i “Dance with Me” që ishim pjesëmarrës” është shpehur Stine për interesin e gazetarëve.

 55892393_376270666300138_6358471315317325824_n.jpg

 

 

 

Më shumë