E zhdukur prej dy ditësh në Greqi/ Shtohen dyshimet për anglezen, gjendet një kufomë e hedhur në përrua

Publikuar tek: bota, më 16:47 07-08-2019 E zhdukur prej dy ditësh në Greqi/ Shtohen dyshimet për anglezen, gjendet një kufomë e hedhur në përrua

Disa persona kanë gjetur një kufomë në ishullin grek të Ikarias.

Policia helene raporton se ende nuk e ka identifikuar trupin e pajetë në një përrua të vogël. Ka dyshime se personi i gjetur mund të jetë astrofizikantja angleze Natalie Cristopher.

Ajo u zhduk ditën e hënë pas denoncimit të bërë në policinë greke nga i dashuri i saj. Cristopher njihej si aktiviste për paqen në Qipro dhe mbrojtëse e të drejtave të femrave të nëpërkëmbura në aspektin profesional.

Zhdukja e saj bëri bujë në mediat botërore pas apelit për ndihmë të bërë në rrjetet sociale nga miqtë e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video shokuese/ Punëtorja e shtëpisë, merr në dorë beben-qen Labrador dhe e përplas në tokë
TRONDITËSE/ Po shkëmbenin puthje në urë, çifti bie nga 15 metra dhe e pësojnë keq (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010653972625732
array(1) { ["section"]=> string(108) "e-zhdukur-prej-dy-ditesh-ne-greqi-shtohen-dyshimet-per-anglezen-gjendet-nje-kufome-e-hedhur-ne-perrua-174634" }