Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E zhdukur prej disa muajsh, bëhet e “gjallë” princesh Latifa, fotoja që po qarkullon ne rrjetet sociale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fotografi e postuar këtë javë në dy llogari publike në Instagram tregon Princeshë Latifën, vajza e sundimtarit të Dubai, e cila rezulton e zhdukur prej disa kohësh.

Në mes të shkurtit, BBC  publikoi një video të princesësh Latifa, e cila në video shprehej se po mbahej peng dhe se kishte frikë për jetën e saj.

Mirëpo postimi në Instagram tregon se ajo është mirë. BBC nuk ka arritur të verifikojë nëse vërtet në foto është princesha, por një mik i saj e ka konfirmuar se është ajo në foto.

Në një deklaratë, David Haigh, bashkëthemelues i grupit të fushatës Free Latifa, tha: “Ne konfirmojmë që ka pasur disa zhvillime potencialisht të rëndësishme dhe pozitive në fushatë. Ne nuk kemi ndërmend të komentojmë më tej në këtë fazë, një deklaratë të mëtejshme do të jepet në kohën e duhur “.

Kujtojmë që në shkurt të 2021, u publikua një video ku Princesh Latifa shprehej se po mbahej peng dhe se jeta e saj ishte në rrezik dhe prej asaj kohe nuk ishte dukur më.

Mbetet për të parë nëse vajza në foto është vërtetë vajza e sudimtarit të Dubai.

Më shumë

spot_img
spot_img