Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

E zhdukur prej 8 ditësh, 16-vjeçarja gjendet në Kamëz

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 16-vjeçare që rezultonte e zhdukur prej disa ditësh është gjetur ditën e sotme në Kamëz.

E mitura ishte zhdukur më 12 janar, në zonën e “Freskut” në Tiranë, ndërsa sot është gjetur në Kamëz.

Vajza është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa nuk dihet ende arsyet që e kan bërë adoleeshenten të largohet nga shpëtia.

“Më datë 12.01.2022, shtetasi A. Q., 38 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij e mitur 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”njoftoi policia për zhdukjen e 16 vjeçares pak ditë më parë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img