Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

E zëvendësoi në Parlament, Grida Duma flet për herë të parë për Ori Nebiajn

Shkruar nga Newsbomb
E zëvendësoi në Parlament, Grida Duma flet për herë

Grida Duma ka folur për herë të parë për Ori Nebiajn, ku kjo e fundit e zëvendësoi në Kuvend, duke marrë mandatin e deputetes.

Teksa Duma u pyet mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” se çfarë këshillë kishte si politikane për Nebiajn, ajo tha se padyshim është një eksperiencë e bukur dhe shumë e rëndsishme.

“Ori është hyrje e bukur. S’kam këshilla. Gjëja e fundit që bëj është moralistja. Uroj shumë që ta jetojë ajo vetë. Është eksperiencë shumë e rëndësishme. Unë ia kam thënë jo Orit që e njeh dhe ka aderuar në politikë e struktuar, e angazhuar gjatë e gjatë, por edhe të rinjve që nuk e dinë nga jashtë”, ka thënë Grida Duma.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese