Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

E zëvendësoi, ja çfarë mendon Bushati për Gent Cakajn

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PS dhe ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati i ftuar në emisionin ‘Tempora’  ka komentuar  vendin e tij në politikë.

 Në një moment, i pyetur  për marrëdhënien që ka me zëvendësuesin e tij, Gent Cakaj, Bushati  ka preferuar të flasë tepër shkurt.

‘Më herët kam punuar për një periudhë të shkurtër me Gent Cakaj. Ai drejtonte  aspektin teknik. Fakti që kryeministri  ka bërë një zgjedhje të tillë  ka kapicitetin e domosdoshëm për postin që mban.’, tha Bushati.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img