Hapësire reklamuese

Aktualitet

E zë poshtë çisterna me ujë, ndërron jetë turku në Skrapar

Shkruar nga Newsbomb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Skrapar, ku ka humbur jetën një punonjës me shtetësi turke.

Bëhet me dije se ka humbur jetën aksidentalisht në vendun e punës 60-vjeçari Osman Akçay. Ai punonte për një kompani që nxirrte pllaka mermeri.

60-vjeçari ishte duke punuar, kur çisterna me ujë, ka rënë nga një kamion dhe e ka zënë poshtë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Poliia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbadhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese