Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

E zë gjumi në timon? Shoferi i kamionit tmerron drejtuesit e mjeteve në autostradën Tiranë-Durrës, i bie rrugës ‘cep më cep’ (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Video e një shoferi kamioni që lëviz në autostradën Tiranë-Durrës, me drejtim për në Durrës, është shpërndarë paraditen e sotme në rrjetet sociale. Shoferi i bie rrugës “cep më cep”, duke dalë sa në një korsi në tjetrën.

Nuk dihet nëse drejtuesi i mjetit të rëndë ka humbur kontrollin si pasojë e ndonjë problemi shëndetësor apo e ka zënë gjumi nga lodhja.

Sakaq, shoferët e mjeteve të tjera që qarkullojnë në rrugë, nxitojnë ta parakalojnë që të largohen ose ndalojnë pas tij për të shamngur ndonjë aksident. Në një moment, kamioni kalon në korsinë e shpejtësisë dhe rrëzon disa nga shtyllat ndriçuese të autostradës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img