Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

E zbulon para kamerave, daja kërkon mbesën dhe kunatin e humbur: Pasaportën e saj e gjeta në rrënoja (RRËFIMI TRONDITËS)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

”Jam daja e vajzës. Pasaporta është gjetur në gërmadha. Kjo është mbesa ime Drita Cakoni, 15 vjeçe që është e humbur në gërmadha. E kam kërkuar, sapo erdha nga Thumana. Nuk kam gjetur asgjë akoma. Kërkoj nga shteti të më japë një sqarim. Motra është në gjendje të rëndë brenda. Djali 12 vjeç është në gjendje të mirë shëndetësore, por i shokuar. Tani ka humbur dhëndri dhe vajza. Shteti të më tregojë ku është Drita, në morg apo në spital dhe babai i saj Kastriot Cakoni. Telefoni i dhëndrit punon, nuk përgjigjet kush. Kam parë tmerr sot, njerëzit e copëtuar dhe të sakatuar. Është tmerr i vërtertë”, bën apel për ndihmë daja i vajzës së humbur Drita Cakoni.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img