Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E zbulon gazetari: Që prej fillimit të fushatës, profilin e Sali Berishës në facebook e kontrollon dikush tjetër, por s’ka të drejtë të futet te mesazhet e qytetarit dixhital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ac84e9afbec21aa1a41004db33899804

Gazetari Juxhin Mustafaraj ka treguar në emisionin “Log” se llogarinë në facebook të Sali Berishës e kontrollon dikush tjetër.

Ai tha se kjo ka ndodhur që prej fillimit të fushatës së Partisë Demokratike, ku një zyrtar i Pd e ka marrë nën kontroll për të postuar të gjitha aktivitetet e PD, për shkak të numrit të madh të ndjekësve që ka Berisha.

Mustafaraj: Politikanët tradicionalë kanë qenë jashtë skemës për të bërë fushatë virtuale. Berisha ka bërë një zgjedhje, Që prej ditës së parë kur ka filluar fushata, e ka dorëzuar profilin e tij zyrtar dhe të gjitha aktivitetet e PD publikohen në profilin e tij që ka rreth 1 milion ndjekës në rrjetet sociale.
Hoxha: Kush është ai zyrtar që ka marrë përsipër të kontrollojë profiling e Berishës?
Mustafaraj: Ka akses vetëm të publikojë, jo të kontrollojë mesazhet e qytetrait virtual.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img