Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

E zbulon gazetari: Lulzim Basha familjarisht është pajisur me vizë për në SHBA pas përjashtimit të Berishës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Çim Peka ka thënë mbrëmjen e sotme se kryedemokrati Lulzim Basha është pajisur familjarisht me vizë për në SHBA, pas përjashtimit të Sali berishës nga Grupi Parlamentar.

Kjo deklaratë e gazetarit vjen pas akuzave të shumta nga aktivistja Evi Kokalari, e cila akuzonte Bashën se kishte një dosje në SHBA ku kishte paguar mbi 750 mijë dollar në mënyrë të fshehtë, dhe për këtë arsye i ishte refuzuar viza për 2-3 vite.

“Nga informacionet e mia, Lulzim Basha është pajisur vetë i katërt me vizë amerikane pas përjashtimit të Sali Berishës”, tha gazetari Çim Peka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img