Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E zbulon analisti: Pas shkarkimit të Metës, radhën e ka ai që është në listë te libri Kurban i Edi Ramën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti i njohur Artur Zheji ka folur këtë mbrëmje për shkarkimin me 104 vota pro nga Kuvendi, të presidentit të Republikës, Ilir Meta.

Ai tha në “Opinion” se Meta do korri atë që mbolli, dhe se me këtë proces ka marrë fund marrëdhënie mes tij dhe Ramës.

Se kush e ka radhën tani pas Kreut të Shtetit, Zheji tha se duhet parë te libri Kurban i Edi Ramës, pasi sipas tij, kush është damkosur në atë libër, ai e ka radhën.

Zheji: Kjo gje që ndodhi tanni mbyll gjithë odisenë e konflikteve Rama-Meta. Në fund Meta mori atë që meritoi, korri atë që mbolli. U mbyll historia e tyre tani, nuk ka dhe urrejtje dhe dashuri, ka vetëm urrejtje tani. Dhe shikoni, unë bëj thirrje që të shiten sa më shumë kopje të librit Kurban të Ramës, se kush është damkosur aty ai e ka radhën.

Fevziu: E ka radhën ai që është në listën e Kurbanit?

Zheji: Po po. Kush është në listë te librin ai e ka radhën, ai do bëhet kurban.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img