Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E zbulon analisti: Basha do ta drejtojë vetë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi politik i PD-së në Gjirokastër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6142cdda0e4b4909be3080a3b6ea6ea8

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të jenë atra që do të drejtojnë betejën politike në Tirana, Kukës dhe Gjirokastër.

Analisti Arjan Curri ka thënë në emisionin “Zonë e Lirë” se sipas informacioneve të tij brenda
PD-së, në Tiranë do të jetë vtë kryedemokrati Basha që do të drejtojë fushatën.

Ndërkohë ai është shprehur se do të jet ëish-presidenti Bujar Nishani që do të vendoset si drejtues politik në Gjirokastër, ndërsa ende nuk ka ndonjë të dhënë se cili do të jetë në Kukës.

“Kam një informacion të fundit që në Gjirokastër do të vendoset Bujar Nishani. Në Tiranë do jetë Basha vetë”, tha Curri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img