Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E vrau një ditë më parë, i ati i Albert Krasniqit nuk shkon në varrim, të ëmës i bie të fikët, shfaqet dhe ish miss-i Besa Gashi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

46656ebbfa6b5e04adad0b9f81c5f422

Një lajm i kobshëm ka tronditur dje qytetin e Prishtinës, dhe gjithë Shqipërinë. I riu Albert Krasniqi është vrarë nga babai i tij Skënder Krasniqi, pas një konflikti mes tyre, që kishte kohë që ishte akumuluar.

Sot është zhvilluar ceremonia mortore për viktimën, ndërkohë që avokati i Skënderit tha se autori dhe babai i viktimës nuk ka bërë ndonjë kërkesë për të qenë i pranishëm gjatë varrimit të djalit të tij. “As nuk e kemi kërkuar. Nuk ka pasur kërkesë prej tij, as prej nesh, kështu që nuk ka marrë pjesë në varrim”, tha avokati.

Varrimi i Albert Krasniqit u bë rreth orës 15:00, ndërsa në ceremoninë mortore morën pjesë qindra persona, në mesin e të cilëve të afërm e miq të tij. Aty u pa edhe vajza e Albertit, bashkë me nënën e saj, Besa Gashin, për të cilën u raportua në media se ishte ndarë nga Albert Krasniqi.

Nuk kanë munguar incidentet, pasi e ëma e viktimës e ka përjetuar tmerrësisht keq dhe i ka rënë të fikët, teksa është ndihmuar nga të afërmit.

Siç raporotojnë dhe mediat vendase, Alberti ishte shpallur në kërkim nga policia, sepse kishte ushtruar dhunë fizike ndaj ish-bashkëshortes së tij Besa Gashi dhe ndaj familjarëve të tjerë.  

Lexo edhe: ‘Dashuria e babit’, zbulohet postimi prekës që kishte bërë Albert Krasniqi para pak orësh; policinë e njoftoi vetë i ati: Hajde se vrava djalin…

Lexo edhe: Zbulohet shkaku i vrasjes së Albert Krasniqit nga babai në bodrumin e shtëpisë në Prishtinë (Pamje nga vendngjarja)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img