Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E vogla feston 1-vjetorin, Arbana Osmani ndan fotot e ëmbla: Jam e bekuar që jam nëna jote Zoi!

Shkruar nga Newsbomb
E vogla feston 1-vjetorin, Arbana Osmani ndan fotot e ëmbla: Jam e bekuar
E vogla e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj sot feston sot ditëlindjen. Zoi ka mbushur sot 1 vjeç dhe familja është mbledhur për të festuar këtë ditë të veçantë. Ka qenë vetë prezantuesja e cila ka ndarë disa foto nga pagëzimi i së bijës në kishë, ndërsa i ka dedikuar disa fjalë zemre Zoit në 1-vjetorin e lindjes. “Duke festuar Engjëllin që erdhi në jetën time si surpriza më e madhe:) Jam shumë e bekuar që jam nëna jote dhe do të të dua përgjithmonë. Të duam shumë Zoi, shumë shumë fare”.-ka shkruar Osmani krahas fotove që ka publikuar në rrjetet sociale. Foto të marra nga: instagram.com/arbanao/
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese