Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1kmh
100 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
14 °
Enj
8 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

E vogla e Fevziut mbush 7 vjeç, babi Blendi poston fotot e bukura nga ditëlindja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vogëlushja e Blendi Fevziut, Alis, mbushi 7 vjeç dhe sigurisht babi ishte kujdesur që të voglës së tij ti organizonte një super festë për ditëlindje.

Në llogarinë e tij në “Instagram”, ka qenë vetë gazetari ai i cili ka publikuar disa copëza nga dekori dhe festa e ditëlindjes. Gjithashtu nuk kishte si të mungonte dhe një foto me Alisin, të cilën po e mban në krahë.

Festa e ditëlindjes është zhvilluar në natyrë dhe dekori ka qenë i organizuar me shumë ngjyra. Pa dyshim që ka qenë një ditë e paharruar për vajzën dhe ne i urojmë dhe 100 Alisit të vogël.

 

Më shumë
spot_img


spot_img