Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

E veshur vetëm me të brendshme të kuqe sipër banakut në kuzhinë, Usta publikon pa dashje videon e Genta Ismajlit dhe e fshin menjëherë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8c2f41fc18cd317508d0fa2bc0b22838

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është në një lidhje me biznesmenin turk Hysein Usta.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe shpërndajnë shumë momente intime nga jeta e tyre.

Mbrëmjen e djeshme Usta publikoi në Instagram një video ku Genta shfaqej mbi banakun e kuzhinës, e veshur me të brendshme të kuqe dhe shumë provokuese.

Më pas partneri i këngëtares është penduar dhe e ka fshirë videon.

video_copy.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img