Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

‘E veshur si babagjyshe’, vajza e Amit dhe Ermalit hedh hapat e parë për Krishtlindje (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

70e02c2d012b45f9f6fa9768c693417d

Festat e fundvitit janë gjithmonë të mbushura me emocion për këdo.

Por në familjen Mamaqi duket se emocionet, këtë vit, janë dyfishuar.

Çifti Ami dhe Ermali përveç djalit Joel, kanë dhe një lumturi të vogël të quajtur Sia.

Sia ka lindur në mars të këtij viti dhe është akoma në fazën e parë të jetës.

Mami Ami ka filluar të gëzohet me vajzën e saj si çdo nënë. Ajo sapo i bëri një surprizë shumë të madhe fansave.

Ami publikoi një video ku Sia shfaqet e veshur si babagjyshe duke hedhur hapat e parë. Nuk ka ngjarje më të bukur për familjen e tyre.

Screenshot_4.png

Screenshot_6.png

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img