Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

E veshur me fustan të zi, Bebe Rexha “e djeg” në dasmën shqiptare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha nuk e fsheh kurrë origjinën e saj dhe madje me krenari shpesh tregon se është shqiptare.

Së fundi ajo ka postuar disa video pasi ka qenë në një dasmë shqiptare dhe duket se e ka shijuar shumë.

Bebe ka ndarë pamje me njerëzit që kërcejnë dhe nuk ka humbur rastin as të tregojë veshjen e saj, me të cilën shkëlqente. Ajo kishte veshur një fustan të zi me xixa që i nxir në pah trupin.

Ndërsa në një postim tjetër shihet teksa kërcen me babain teksa shkruan “Goca e babit”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img